49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Kako in zakaj je počil Marjetkin in Rudijev ...

4 04.01.2021 08:25:04

Skrij se, CR7 ... Poglejte si, v kakšnih KOPAČKAH je v Italiji zažgal ILIČIĆ! To morate videti! (foto)

Josip Iličić je imel v nedeljo kar nekaj razlogov za veselje.

Atalanta Josipa Iličića je v nedeljo gostila Sassuolo in gladko zmagala. Povedla je v 11. minuti, ko je zadel Duvan Zapata. Ta je pozneje zadel tudi okvir vrat, dejaven pa je bil tudi Iličić, ki je sprožil kar nekaj (premalo natančnih) strelov in v eni uri, kolikor je bil na igrišču, pokazal nekaj prefinjenih potez.

Ena teh je bila tudi podaja v 45. minuti do Mattea Pessine, ki je zadel iz prve s približno 11 metrov za 2:0. V 49. minuti je Zapata dosegel svoj drugi gol na tekmi in praktično potrdil zmago svoje ekipe, to pa je v 57. minuti še potrdil Robin Gosens, ki je zadel z roba kazenskega prostora za 4:0. Že na 5:0 je Atalanta, ki je spet spomnila na svoje najboljše izdaje, povedla v 68. minuti prek Luisa Muriela. Vlad Chiriches je v 75. minuti dosegel tolažilni gol za Sassuolo.

Je pa pred tekmo Iličić nase opozoril tudi s posebnimi personaliziranimi nogometnimi čevlji. Iz podjetja Nike je prejel kopačke, ki imajo ob strani velik napis Iličić.