Brigita Langerholc se je z družino preselila na ...

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 03.01.2021 17:19:01

KAOS! Za silvestrovo VSESPLOŠNI PRETEP, na odločilni tekmi morala POSREDOVATI POLICIJA (video)

Zadnji prvenstveni krog ob prehodu iz starega v novo leto je postregel z neslutenim incidentom.

Bolivijska liga (apertura) se je končala 31. decembra. Vedno pripravljeni oziroma 'Always Ready' so za točko slavili in ohranili minimalno točkovno prednost do mestnega tekmeca – The Strongest. Slednjemu na koncu ni pomagala zmaga s 3:1 v gosteh pri Bloomingu, ki je s porazom zapravil uvrstitev v pokal Sudamericana.

Tri minute pred koncem tekme pa se je močno zaiskrilo. Pod nogami gostujočega igralca, ki je želel izvajati avt, je eksplodirala močnejša petarda. Zrušil se je na tla, bil je v šoku, domači igralci pa so ga napadli zaradi domnevnega simuliranja. Seveda so se vključili še preostali gostujoči igralci in nastala je gneča, vsesplošno prerivanje pa se je končalo z izključitvijo dveh igralcev - po enega na vsaki strani.

A s tem zapleta ni bilo konec. Po izteku igralnega časa so namreč domači igralci napadli gostujočo klop, v pomoč pa so jim prišli še domači navijači, ki so vdrli na igrišče.

Igralci obeh ekip so se začeli počasi umirjati, razjarjenih navijačev, ki so napadali goste, pa je bilo vse več. Gostje so se branili, tako da so udarci leteli vsevprek. Po približno petih minutah je na igrišče prišla policija in začela delati red.