Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 04.01.2021 08:04:28

Kaj se skriva za nenavadnim CRISTIANOVIM proslavljanjem gola?! Tega prav gotovo niste pričakovali! (foto)

Cristiano Ronaldo je nase opozoril z zanimivim proslavljanjem zadetka.

Juventus je na zadnji tekmi italijanskega prvenstva premagal Udinese s 4:1. V 31. minuti je bil pri domačih najprej uspešen Cristiano Ronaldo. Kralj družbenih omrežij, ki je te dni postal prvi človek na Instagramu z 250 milijoni sledilcev, je dosegel svoj 13. gol sezone in je na vrhu lestvice strelcev. V 49. minuti je prednost podvojil Federico Chiesa, v 70. minuti je Ronaldo zadel še 14. v sezoni za 3:0, v 90. minuti je za 3:1 poskrbel Marvin Zeegelaar, končni izid pa je postavil Paulo Dybala v 93. minuti.

Portugalski zvezdnik pa je nase opozoril z nenavadnim proslavljanjem zadetka. Namesto svojega tipičnega vzklika je tokrat z rokama oblikoval črko G in gol posvetil svoji srčni izbranki Georgini.