Janša dobil krila: je to začetek konca Roberta ...

slovenija, danska, evropsko-prvenstvo Ekipa24.si

Kakšen drugi polčas! Po zaostanku z 0:1 so se ...

Videti je, kot bi speča deklica odpirala oči Odkrito.si

hu
hu
0 25.05.2024 10:59:14

Newyorčani so se rešili. Tokrat v podaljšku in šele v...

Hokejisti New York Rangers so v drugi tekmi finala vzhodne konference severnoameriške lige NHL po podaljšku premagali Florido Panthers z 2:1 in v seriji na štiri zmage izenačili na 1:1.

Odločilni gol za New York je v podaljšku dosegel Barclay Goodrow.
Goodrow je zadel po 14:01 minute podaljška v Madison Sqaure Gardnu in rangerjem priigral prvo zmago v tretjem krogu končnice oz. finalu vzhodne konference. Izid v zmagah je poravnan na 1:1, serija pa se seli na Florido v Sunrise.

Vincent Trochek je za New York dosegel gol in podajo, Igor Šesterkin pa je zbral 26 obramb. Rangers, sicer prva ekipa iz metropolitanske skupne, je v tej sezoni končnice še nepremagana v podaljških (3-0).
Za panterje iz Floride pa je zadetek dosegel Carter Verhaege, Sergej Bobrovski pa je pri prvi ekipi atlantske divizije zaustavil 28 strelov. Florida je tako končala niz štirih zaporednih gostujočih zmag v tej končnici.

Značke: nhl, rangers