Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

ronaldo sesko lv Ekipa24.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 06.03.2019 21:40:21

Lahko delo za ose

Rokometaši velenjskega Gorenja so v 21. krogu lige NLB premagali Dol TKI Hrastnik z 31:20 (15:11).

Gorenje Velenje - Dol TKI Hrastnik 31:20 (15:11)
* Rdeča dvorana, gledalcev 300, sodnika: Leskovec (Celje) in Vidic (Ljubljana).
* Gorenje: Logar, Taletović, Vujović, Mazej 6, Haseljić 3, Tajnik 2, Špelić, Matanović 5, Levc 1, Starc, Miklavčič 1, Banfro, Verdinek 2 (1), M. Kavčič 5, A. Kavčič 4, Kete 2 (1).
* Dol TKI Hrastnik: Nunčič, Seme, Brilej 1, Ajdari 2 (1), Grušovnik 2, Pintar 2 (1), Bauerheim 2, Gospodarič, Hribšek 3 (1), Cigler 2, Ramič, Ribič, Jakopič, Simončič 2, Koprivc 4 (1).
* Sedemmetrovke: Gorenje 4 (2), Dol TKI Hrastnik 6 (4).
* Izključitve: Gorenje 6, Dol TKI Hrastnik 4 minute.

Velenjčani so pričakovano prišli do zmage proti predzadnji ekipi prvenstva. Gorenje, ki se je vsaj začasno povzpelo na drugo mesto na lestvici, je vodilo praktično vso tekmo.

Velenjčani so temelje zmage postavili že v prvem polčasu. Ves čas so bili v ospredju, že v sedmi minuti so vodili s 6:1, pozneje so vodili tudi za sedem zadetkov, tekmece pa so ves čas držali na varni razdalji.

Podobno je bilo tudi v drugem polčasu, v katerem so uvodoma gosti še prišli na tri zadetke zaostanka, a se je nato prednost do konca le še naraščala. Največja je znašala enajst zadetkov.

Pri domačih je bil s šestimi goli najboljši strelec Tadej Mazej, pri gostih pa s štirimi Luka Koprivc.

Gorenje bo v 22. krogu 16. marca gostovali v Ivančni Gorici, Hrastnik pa bo gostil Trimo Trebnje.

Značke: rokomet, dp, gorenje