Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

2 21.10.2018 11:06:23

Olimpija 'UBILA' Koper: Najprej PETARDA, nato še ... Posledice LJUBLJANSKE ZAUŠNICE bi težko bile bolj vidne

Nepričakovan poraz Kopra.

Verjeli so, da se lahko enakovredno kosajo z Olimpijo, potem pa je odjeknila ... petarda! Koper je moral na Bonifiki priznati premoč Olimpiji, ta je tretjeligašu v pokalu nasula kar pet zadetkov. Visok poraz pa je več kot očitno pustil velike posledice na koprski ekipi, ta je včeraj nato doživela še prvi ligaški poraz, odkar ne nastopa več v Prvi ligi Telekom Slovenije. Koprčani so četrto ligo pokorili brez poraza, do tokratne tekme s Tolminom so bili dejansko stoodstotni, saj so slavili na vseh devetih obračunih. Zdaj pa se je zgodilo: Koper je izgubil! In to na domačih tleh.

Tolminci so na Bonifiki zabili kar štiri gole in zasluženo slavili s 4:2. Uvodni gol so dosegli že v prvi minuti, v šestnajsti so vodili že s 3:0. V razmaku dveh minut so se Koprčani nato približali gostom, toda na koncu klonili še četrtič in izgubili. Veliki junak Tolmina, ki se je z zmago Kopru na prvem mestu približal na vsega tri točke zaostanke, je bil Tine Kravanja, ki se je kar trikrat vpisal med strelce.

Značke: fc-koper, nk-tolmin