250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

1 21.10.2018 10:56:11

Izgubil na VELIKEM DERBIJU in - IZGUBIL ŽIVCE! Stojanović BESEN KOT RIS, razlog pa - BIZAREN! (video)

vszi
Slaviša Stojanović doživel boleč poraz.

Slaviša Stojanović se ne more pritoževati nad tem, kako mu gre, odkar si kruh služi v Bolgariji, toda kljub temu se je v nedeljsko jutro prebudil z močnim glavobolom. Nekdanji selektor Slovenije je namreč v soboto doživel sila boleč poraz, in to na eni najpomembnejših tekem v sezoni. Njegov Levski je gostoval pri Ludogorcu, v zadnjih letih absolutno najboljšem bolgarskem klubu, in doživel poraz z 1:2. S tem je izgubil prvo mesto na lestvici, zdaj vodi prav Ludogorec.

Čeprav je Stojanović po tekmi priznal, da si je njegova ekipa sama kriva za poraz, saj je "naredila dve naivni napaki, ki ju je kvalitetni Ludogorec s pridom izkoristil", ni mogel niti mimo sodnikov. Ljubljančan je bil takoj po tekmi še kako besen na glavnega delivca pravice, dejansko je celo jezno odkorakal do njega in mu na sredini igrišča povedal marsikaj pikrega. "V roke si nista segla," so zapisali bolgarski mediji.

Toda kaj je dejansko tako zelo zmotilo Stojanovića? Ne boste verjeli - dolžina sodnikovega dodatka! "Preprosto ne morem verjeti, kako je sodnik lahko tekmo podaljšal le za tri minute. Kar šest menjav je bilo opravljenih, bilo je tudi veliko drugih prekinitev, tekma pa se je podaljšala le za tri minute?! Da, zelo sem jezen na sodnika ..."

Stojanovićev oster pogovor s sodnikom si lahko ogledate tukaj.