Igralec Sergej Trifunović ponovno v primežu ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

2 21.10.2018 11:05:05

Oprosti, Jan Oblak, a ON je trenutno NAJBOLJŠI! Poglejte 4 (!) NORE obrambe vratarja Barce (video)

Barcelona je včeraj v derbiju kroga španske la lige s 4:2 na Camp Nouu ugnala Sevillo.

Ob poškodbi Lionela Messija že v prvem polčasu je sama tekma med Barcelono in Sevillo padla v drugi plan. Katalonci so sicer tudi s pomočjo Argentinca (asistiral pri prvem zadetku, zabil drugega) uspeli premagati Andaluzijce in jih zriniti iz prvega mesta na lestvici, toda danes se le malokdo pogovarja o fantastični tekmi teh dveh španskih velikanov, debate se večinoma vrtijo okrog tega, kako dolgo bo moral Messi počivati.

Toda vendarle je bil včerajšnji obračun na Camp Nouu tako spektakularen, da bi bilo škoda, če se o njem ne bi pogovarjali. Eden izmed junakov Barce je bil brez dvoma fantastični nemški vratar Marc-Andre ter Stegen, ki je na vratih Kataloncev počel čudeže. Tako mu je v 61. minuti uspela fenomenalna dvojna obramba, vajo pa je ponovil še v 86. minuti, ko mu je uspela še na čudežna dvojna obramba.

Mnogi so prepričani, da je ter Stegen v tem trenutku celo najboljši vratar na svetu, vsi po vrsti pa se sprašujejo, kako je možno, da ima v nemški reprezentanci prednost pred ter Stegnom sicer odlični, a v tem trenutku niti približno tako dober Manuel Neuer.