rb
12.06.2015 09:45:22

Ihbeisheh sodeloval v drami v Dammamu

vszi

Jaka Ihbeisheh je s palestinsko reprezentanci kvalifikacije za SP 2018 začel s porazom.

Jaka Ihbeisheh je pred časom postal le še nekdanji igralec Krke - tako kot Danijel in Damir Rašić ter Nikola Žižić -, toda v teh dneh vendarle ne razmišlja preveč o svoji klubski prihodnosti. Ker je osredotočen na obveznosti v palestinski reprezentanci, ki je v prvem krogu azijskih kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2018 v Rusiji gostovala v Savdski Arabiji in ostala praznih rok. Po srhljivki.

Gostitelji so na stadionu princa Mohammeda Bin Fahda v Dammamu slavili s 3:2 (1:0), ves izkupiček jim je v četrti minuti dodatka s svojim drugim golom zagotovil Mohammed Al-Sahlawi in kakopak poskrbel za eksplozijo navdušenja. Pred tem je namreč Matias Jadue v prvi minuti dodatnega časa zadel za 2:2 in izničil zaostanek dveh zadetkov, a to vendarle ni bilo dovolj, da bi se Palestinci izognili porazu. Jaka Ihbeisheh je odigral vso tekmo, 16. junija bo s soigralci v drugem kvalifikacijskem krogu gostoval v Maleziji.