Nenavadna svetloba nad južno Italijo

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

0 16.12.2023 18:03:04

Srhljivka v angleški premier ligi! Nogometaš se je zgrudil, tekma prekinjena in odpovedana! (video)

Na Otoku se je danes nadaljeval 17. krog angleške premier lige, na sporedu je šest obračunov, a se bodo točke razdelile le na petih.

Tekma Bournemoutha in Lutona se je sicer začela, ekipi sta povsem normalno odigrali 65 minut srečanja, sredi drugega polčasa pa je bil izid po zadetkih Elijaha Adebayoja in Dominica Solankeja poravnan na 1:1. Nato je prišlo do dogodka, ob katerem je rezultat postal povsem nepomemben.

Povsem osamljen se je sredi igre zgrudil kapetan Lutona Tom Lockyer, reakcije preostalih nogometašev pa so hitro dale vedeti, da gre za zelo resno situacijo. Devetindvajsetletnemu branilcu so na igrišču nudili nujno zdravniško pomoč, kasneje pa so ga na nosilih donesli z igrišča. Nadaljevanje tekme je bilo odpovedano, ekipi sta se na zelenico vrnili vidno pretreseni in se z aplavzom zahvalili prisotnim navijačem.

Iz Anglije prihajajo vzpodbudne informacije, Lockyer se odziva in je pri zavesti, a stanje ostaja resno. Zanj to sicer niso prve tovrstne težave; med tekmo se je zgrudil že maja, kasneje je prestal zdravljenje zaradi motenj v srčnem ritmu. Zeleno luč zdravniške službe je prejel že junija.