Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 21.04.2023 13:20:14

Veliki provokator Mourinho! Najprej z Romo izločil Feyenoord, po tekmi pa Nizozemcu podaril tole! (video)

Jose Mourinho se je z Romo po pravi drami uvrstil v polfinale lige Europa.

Na prvi tekmi četrtfinala luge Europa med Feyenoordom in Romo so pred tednom dni slavili domačini z 1:0. Roma je v četrtek to prednost izničila po uri igre, ko je zadel Leonardo Spinazzola. Nizozemci so izenačili v 80. minuti prek Igorja Paixaa. Romi je podaljšek v izdihljajih dvoboja priigral Paulo Dybala z golom v 89. minuti. Italijani so v njem nadzorovali potek igre in napredovali po golih Stephana El Shaarawyja in Lorenza Pellegrinija.

Trenerju Rome Joseju Mourinhu je tako še enkrat več uspel preboj v polfinale katerega od evropskih tekmovanj, kontroverzni Portugalec pa se je po tekmi na svoj način privoščil nizozemskega novinarja.

Po povratni tekmi četrtfinala je poiskal novinarja, ki je imel nekaj pikrih pripomb po prvi tekmi na Nizozemskem, in mu izročil obesek. "Nikoli ne boste prek Mourinha osvojili evropski naslov, ti pa podarjam obesek konferenčne lige," je dejal Mourinho nizozemskemu novinarju.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: roma, mourinho