Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 10.11.2018 12:11:34

KAKŠNA BLAMAŽA! Igralci so se objemali med seboj, potem pa so jim povedali, da še niso zmagali (VIDEO)

V ligi MLS se zaključuje sezona, le še nekaj ekip je ostalo v boju za naslov. Na povratni tekmi polfinala zahodne konference sta Seattle in Portland skupnega zmagovalca odločila po streljanju enajstmetrovk.

Nogometaši Portlanda so prvo tekmo na domačem igrišču dobili z 2:1. Povratna tekma se je v 90 minutah končala z identičnim izidom v korist Seattla. Dvoboj se je torej odločal v podaljških, v katerih sta obe moštvi dosegli, vsako po en zadetek. In ko je sodnik odpiskal konec še drugega podaljška je med igralci gostov, ki so po zaostanku s 3:1 komaj tri minute pred koncem dosegli drugi zadetek, zavladalo veselje. Češ zaradi zadetka več v gosteh bi si morali prislužiti napredovanje v finale zahoda.

Igralci Portlanda so od sreče popadali na kolena in se med seboj objemali od sreče. No, potem so jim pojasnili, da za takšno pravilo zadetki v podaljških ne veljajo, kar pomeni, da bosta ekipi streljali enajstmetrovke.

Šok ob tem spoznanju pa na nogometaših Portlanda vendarle ni pustil posledic, saj so bili tudi po strelih iz bele točke boljša ekipa. V finalu se bodo pomerili z boljšim iz dvoboja Salt Lake - Kansas City.

Slovenski branilec Antonio Delamea Mlinar se s svojim New Englandom ni uspel uvrstiti v končnico.

Značke: mls, portland