Janša dobil krila: je to začetek konca Roberta ...

slovenija, danska, evropsko-prvenstvo Ekipa24.si

Kakšen drugi polčas! Po zaostanku z 0:1 so se ...

Skrito v raju: Igralec ponosen na odraslo hčer

Danci so znoreli! Pogačar Sloveniji na velikem ...

0 28.07.2018 10:25:01

Trener Dinama z ZGODOVINSKO POTEZO skoraj zakuhal DEBAKEL proti klubu, ki se bo boril za obstanek v hrvaški ligi (video)

Cropix
Tudi zares zgodovinska poteza trenerja Dinama iz Zagreba se je v prvem krogu skorajda maščevala na neverjeten način.

Po zmagi v kvalifikacijah za ligo prvakov s 5:0 proti mariborskemu staremu znancu Hapoelu iz Be'er Šebe nihče ni pričakoval, da bo Dinamo na domači tekmi za začetek hrvaškega prvenstva visel do zadnje minute.

Toda Nenad Bjelica, trener Dinama je očitno ocenil, da lahko rotira moštvo pred domačim obračunom z Rudešem, ki je odprl hrvaško državno prvenstvo.

Rotiral? Bjelica je zamenjal kar celotno prvo enajsterico. Prav nihče od tistih, ki so proti Izrealcem začeli ni sinoči začel dvoboja proti Rudešu.

Rudeš je povedel v prvem polčasu, ko je avtogol dosegel Iranec Moharrami, Dinamo pa je v drugem polčasu moral na igrišče poslati Olma in Gavranovića, ki sta spremenila potek dvoboja.

Dinamo je šele v sodnikovem podaljšku, v 93. minuti prišel do izenačenja, s katerim se je izognil popolnemu debaklu za začetek prvenstva proti moštvu, ki mu na Hrvaškem napovedujejo boj za obstanek v prvi HNL.