Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

nu/STA
nu/STA
0 28.07.2018 09:48:28

SANJSKI DEBI za Jako BIjola. Mladenič s podajo v podaljšku pomagal odločiti SUPERPOKAL proti mestnim tekmecem (video)

Moskovski CSKA je letošnji zmagovalec ruskega nogometnega superpokala, potem ko je v petek zvečer v Moskvi v podaljšku premagal mestnega tekmeca Lokomotiv.

CSKA je slavil z 1:0 po podaljšku, edini zadetek pa je v 106. minuti dosegel Hetag Hosonov.

Odločilni trenutek pa je bil prav prodor Jake Bijola, ki je v igro vstopil v 81. minuti. Po desni strani je švignil mimo obrambe ruskih prvakov, potem pa podal v sredino. Po odbiti žogi je bil najspretnejši Hosonov, ki je odločil tekmo.

bijol cska
pfc-cska.com

V finalu ruskega superpokala bi moral sicer nastopiti zadnji pokalni prvak Tosno, a je vodstvo te ekipe zaradi finančnih težav razpustilo člansko moštvo.

Rusko prvenstvo se začenja ta konec tedna.

Značke: nogomet, rusija, bijol, cska