muk
muk
19.11.2016 21:19:13

Fantastična obramba Oblaka, a... (video)

Na štadionu Vicente Calderon pravkar poteka madridski mestni derbi, v prvi polovici prvega dela pa sta bila najvidnejša akterja slovenski vratar Jan Oblak in Realov superzvezdnik Cristiano Ronaldo.

Jan Oblak je bil v preteklosti pogosto trn v peti Portugalcu, slednji je Škofjeločanu na sedmih tekmah zabil vsega en gol. Zdelo se je, da bi tudi tokrat lahko bil eden tistih večerov, sploh po tistem, ko je Oblak v 12. minuti fantastično ubranil Ronaldov poskus z glavo. Izjemno.

A potem je prišla 23. minuta, Real je imel prosti strel kakšnih 25 metrov od domačih vrat, zalet je seveda vzel Ronaldo, sprožil, zadel nekoga v živem zidu domačih ter prevaral Oblaka. Oblak - Ronaldo 1:1, Atletico - Real 0:1.