20.10.2015 22:30:34

Kevin Kampl s fantastičnim strelom zabil Romi (video)

Bayer in Roma sta odigrala neverjetno tekmo polno preobratov, eden glavnih akterjev pa je bil slovenski reprezentančni vezist Kevin Kampl, ki je zabil fenomenalen zadetek.

Po 20 minutah igre je kazalo, da bodo Leverkusenčani brez večjih težav ugnali goste iz Rima in jih tako pravzaprav izločili iz boja za napredovanje. Javier Hernandez Chicharito je namreč dvakrat zatresel mrežo Wojciecha Szczesnyja in povedel Bayer v vodstvo z 2:0.

A že do polčasa je z dvema goloma izid izenačil Daniele De Rossi. V nadaljevanju je sledil popoln preobrat Rome, v polno sta zadela Miralem Pjanić in Iago Falque

Do 84. minute je tako kazalo na gladko zmago Italijanov, toda nato je na sceno stopil svetlolasi Slovenec. Iz roba kazenskega prostora z desne strani je sprožil neubranljiv projektil proti vratom poljskega vratarja, ki je bil povsem brez moči.

Bayer je s Kamplovim zadetkom izid znižal na 3:4, že dve minuti kasneje pa je izid izenačil švicarski reprezentant Admir Mehmedi in postavil končni izid tekme.