Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

rb
0 20.10.2015 21:32:37

Kako huda je poškodba Elekeja?

Nikola Miljković
Po fantastičnem prvem delu na tekmi z Zavrčem je Blessing Eleke ob polčasu zaradi poškodbe ostal v garderobi.

»Tekma je bila na vrhunski ravni, obe ekipi si za prikazano na razmočenem igrišču zaslužita čestitke, gledalci so prišli na svoj račun. V prvem polčasu bi lahko povedli tudi s 3:0, nakar smo po golu gostiteljev psihološko padli in v končnici dvoboja kar precej viseli. A naposled smo bili za izjemno borbenost nagrajeni, fantje so res dali vse od sebe,« je bil po pomembni zmagi v Zavrču zadovoljen Miran Srebrnič, toda po obračunu v Halozah je ostalo tudi nekaj grenkega priokusa.

Goriški trener je bil že med odmorom prisiljen zamenjati najboljšega igralca. Blessing Eleke je v prvem delu igre blestel. Podal je za prvi gol in na velemojstrski način dosegel drugega, hkrati je stresel okvir vrat in imel že eno izjemno priložnost. Bil je nočna mora domačih branilcev, ki niso našli načina, kako ga zaustaviti. Oziroma so ga lahko le s prekrški, po enem od posredovanj nasprotnega igralca si je mladi nigerijski napadalec poškodoval gleženj in tekme ni mogel nadaljevati. Oteklina je bila precejšnja, prve napovedi niso bile ravno obetavne, toda dodatni pregledi so razkrili, da sijajnemu strelcu vendarle ne bo treba na daljši prisilni počitek. A nekaj dni bo moral počivati, njegov nastop na nedeljski tekmi proti Domžalam v novogoriškem Športnem parku za zdaj ostaja vprašljiv.