20.10.2015 19:18:18

Slovo Domžal po enajstmetrovkah

Grega Wernig

Nogometaši srbskega Rada so v drugi tekmi prvega kroga lige prvakov za mlade nogometaše do 19 let po enajstmetrovkah s 3:2 izločili slovenske prvaka iz Domžal. Prva tekma v gosteh se je končala z 0:1, današnja z enakim rezultatom.

Na prvi tekmi je že v prvi minuti dobil rdeči karton domžalski vratar Anže Malnar, pri domačih pa sta bila v drugem polčasu izključena Ivan Kričak in Đorđe Denić. Filip Bainović je za Rad zastreljal še enajstmetrovko, edini zadetek na tekmi pa je prispeval Gaber Petric.

Danes je za 1:0 po rednem delu zadel Aleksandar Lutovac v 52. minuti, v dveh podaljških pa gledalci v Domžalah niso videli zadetka. Sledile so enajstmetrovke, po katerih je bilo več veselja v srbskem taboru.