15.08.2015 20:07:40

Vratar poskušal priigrati izenačenje, priigral si je le rdeč karton (video)

vszi

West Ham je po prvem krogu, ko je v gosteh z 2:0 ugnal Arsenal, tokrat razočaral svoje navijače in izgubil na domačem igrišču z 1:2 od Leicester Cityja.

Varovanci Slavena Bilića so se že v prvem polčasu znašli v zaostanku z 0:2, ko sta za Leicester v polno merila najprej Japonec Šinži Okazaki, potem pa že Alžirec Rijiad Mahrez

V drugem polčasu so nogometaši West Hama poskušali vse, da bi uspeli zaostanek izničiti in preko Dimitrija Payeta jim je v 55. minuti uspelo zadeti za 1:2. Do konca tekme so na vsak način poskušali priti do izenačenja in Bilić se je nekaj sekund pred koncem odločil, da ob prekinitvi za Londončane v napad pošlje tudi španskega čuvaja mreže Adriana.

A Špancu ni uspelo zabiti gola, še več, namesto zadetka si je prislužil rdeč karton!  Po odbiti žogi nogometašev Leicester Cityja je namreč z brutalnim startom pokosil napadalca lisic Jamieja Vardyja in bil upravičeno izključen.

Posredovanje španskega vratarja si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.