19.08.2020 08:04:19

Proslavljanje v slogu! Po veliki zmagi je DRAGIĆ navdušil z izjemno fotografijo: To je JUGOSLOVANSKI večer! (foto)

Miami je zabeležil prvo zmago v končnici ob 24 točkah Gorana Dragića je bil boljši od Indiane s 113:101.

Miami Heat je do prve zmage proti Indiani prišel po odlični igri v zadnji četrtini, ki jo je dobil z 32:21. Blestela sta Jimmy Butler z 28 točkami in Goran Dragić s 24 točkami, od tega 20 v drugem polčasu. Bam Adebayo je prispeval 17 točk in 10 skokov. Pri Pacers sta po 22 točk dosegla T.J. Warren in Malcolm Brogdon. Goran Dragić je ob tem zbral še šest skokov, pet podaj in eno ukradeno žogo, njegov met iz igre pa je bil 9:19 (trojke 4:9).

Po tekmi pa je Dragić užival v tako imenovanem 'jugoslovanskem večeru', kot ga je poimenoval na družbenih omrežjih. Družil se je namreč s košarkarjema Denverja - Vlatkom Čančarjem, ki je za to priložnost oblekel dres italijanskega nogometnega velikana Milana, in Nikolo Jokićem.  Fotgorafija je razburkala domišljijo ameriških navijačev, ki so že začeli delati montaže Dragića v dresu Deverja in Jokića v dresu Miamija ...