Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

»Dr. Gruberja so Slovenci vzeli za svojega«

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

3 18.08.2020 05:56:27

SVINJARIJA! To, kar so SODNIKI na prvi tekmi naredili DALLASU, odmeva po celem svetu! (video)

Prva tekma končnice med Dallasom in Los Angeles Clippersi je prinesla tudi veliko vroče krvi.

Dallas je na prvi tekmi končnice klonil pred ekipo Los Angeles Clippers, končni izid tekme je bil 110:118, toda kdo ve, kako bi se vse skupaj razpletlo, če ne bi bilo spornega dogodka, o katerem je že med tekmo govoril cel svet.

Po tem, ko je Dallas vodil ob polčasu (69:66), je odlično začel tudi tretjo četrtino, nato pa je prišlo do dogodka, ki je spremenil celoten potek tekme. Najprej je Dončića z osebno napako zaustavil Marcus Morris, ki pa je poskušal sprovocirati slovenskega zvezdnika. V hipu mu je na pomoč priskočil Kristaps Porzingis, po nekaj vroče krvi pa so sodniki Latvijcu dosodili še drugo tehnično napako, kar je pomenilo, da je bil do konca tekme izključen.

Ta poteza je dvignila ogromno prahu in ni bilo enega športnika, ki bi bil ob tej prestrogi izključitvi na strani sodnikov ... Ob odsotnosti visokega Latvijca je Dallas ostal brez izjemno močnega orožja.

Celotno akcijo si lahko ogledate spodaj.