Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

matjaž-štraus Njena.si

Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

2 25.02.2020 06:30:39

NORA TEKMA! Navijači so v VELIKIH SKRBEH zaradi Luke DONČIĆA, Dallas takšnega polčasa NE POMNI! (video)

Luka Dončić se je po počitku na tekmi z Atlanto vrnil na parket na tekmi z Minnesoto.

Potem ko so pri Dallasu pred tekmo All-Star zagotavljali, da je Luka Dončić več kot pripravljen na vrnitev po zvinu gležnja, je moral počivati že na tekmi z Atlanto, ki jo je slovenski zvezdnik spremljal v civilnih oblačilih s klopi. Pred tekmo z Minnesoto je bil njegov status 'verjeten', a je bilo bolj ali manj jasno, da bo Luka Dončić spet stopil na parket. Njegov tokratni izkupiček ni eden od tistih, s katerim bi podiral rekorde, to je bila ena od redkih tekem, na kateri sploh ni bil najbolj učinkovit košarkar Dallasa, a je najpomembnejše to, da so Telički pred domačimi gledalci prišli do zmage s 139:123.

Trener Rick Carlisle je Dončiću namenil tri četrtine, v katerih je dosegel 20 točk, 9 skokov in 7 asistenc, v zaključku tekme pa je mirno opazoval svoje soigralce, ki so imeli tokrat popoln nadzor nad tekmo. Dallas je namreč že v prvem polčasu dosegel neverjetnih 81 točk. A kljub temu so navijači Dallasov 'dom' zapuščali nekoliko zaskrbljeni, saj je Dončić med tekmo spet začel šepati.

Najbolj učinkovit košarkar Dallasa je bil Tim Hardaway s 23 točkami, več kot deset točk so ob Dončiću dosegli še Seth Curry (19), Kristaps Porzingis (15), Delon Wright (16), JJ Barea (12) in Maxi Kleber (11).

Značke: luka-dončić, dallas, nba