Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 14.04.2019 09:33:01

Kje je njegova meja!? Steph Curry je že na prvi tekmi zrušil NEVERJETEN REKORD!

Draymond Green, Kevin Durant in Stephen Curry.
Košarkarji Golden State Warriors, dvakratni zaporedni branilci naslova v severnoameriški ligi NBA, so obrambo šampionskih prstanov začeli z gladko zmago. Na prvi tekmi končnice proti Los Angeles Clippers so slavili s 121:104. Z 38 točkami in 15 skoki, novim osebnim rekordom je blestel Stephen Curry, ki je zadel osem trojk iz 12 poskusov.

Curry je že na uvodu v končnico 2019 postal najboljši metalec trojk v končnici, saj jih je zbral 386, eno več od košarkarja Bostona in Miamija Raya Allena (385).

Clippers so se dobro držali en polčas in pol, izkazala sta se Montrezl Harrell (26 točk) in Lou Williams (25), nato pa niso znali zaustaviti razigranega Curryja in soigralcev, ki so v drugem polčasu igrali v višji prestavi.

Kevin Durant in Draymond Green sta dosegla 23 oziroma 17 točk, Klay Thompson, ki še okreva po poškodbi, pa je zbral 12 točk.

"Odigrali smo res napeto tekmo, kot je lahko pričakovati v prvem krogu končnice ... Nismo si mogli oddahniti niti za trenutek, resno je bilo vseh 48 minut," je po tekmi dejal prvi zvezdnik prvakov Curry.

Tudi druga tekma dvoboja v boju na štiri zmage bo v Oaklandu.

Značke: nba, košarka