250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

skrito-v-raju Njena.si

Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

1 19.09.2017 11:19:56

Mladi Slovenec še naprej navdušuje pri Sampdorii: V igro prišel pri 0:3, nato je sledila simultanka (video)

Martin Metelko
Pri Sampdorii se vse bolj dokazuje mladi slovenski nogometaš.

Preden je odšel iz Slovenije, je bil splošni športni javnosti pri nas bolj kot ne neznan, toda po selitvi v sosednjo Italijo mladi Nik Prelec vse bolj opozarja nase. Za zdaj še ne na glavnem odru, igra namreč za kadetsko ekipo Sampdorie, pa vseeno. Prelec, tudi kadetski reprezentant Slovenije, je na debiju v dresu kluba iz Genove nedolgo tega v vsega petnajstih minutah zabil gol, vknjižil podajo in priigral rdeči karton za nasprotnika.

nik prelec
vszi

Tokrat je na tekmi z Novaro Prelec dobil 45 minut (manj igra, ker se je komaj vrnil po poškodbi), v igro je prišel v drugem polčasu, ko je tekmec vodil že s 3:0. No, tekma se je vseeno končala z remijem, bilo je 3:3, ogromno zaslug za to pa ima tudi nekdanji član Aluminija.

Prelec je namreč svoji ekipi priigral kar DVE ENAJSTMETROVKI, hkrati pa je tudi podal za gol, s katerim si je kadetska ekipa nekdanjega kluba Srečka Katanca priigrala točko. Prelčevo simultanko si oglejte v priloženem posnetku, Slovenec na hrbtni strani dresa nosi številko 19.

Značke: nik-prelec, sampdoria