Umrl režiser kultnih komedij Zadeta modela in ...

Severina Magija_1 Njena.si

Olala, ta lepotica je Severinina nečakinja!

0 10.10.2018 21:08:11

Trimo Trebnje - Celje Pivovarna Laško 33:36 (17:22)

Rokometaši trebanjskega Trima so v 6. krogu lige NLB izgubili proti Celju Pivovarni Laško s 33:36 (17:22).

* Dvorana OŠ, sodnika: Žibret in Teršek (oba Trbovlje).
* Trimo: Brana, Hasić, Urbič, Cvetko 4, Mat. Kotar 3, Seferović 3, Dobovičnik 2, Mi. Kotar 2, Ma. Kotar 3, Sašek 6 (4), Redek 1, Bojanić 3, Grbič, Horžen, Grandovec 1, Cirar 5 (3).
* Celje Pivovarna Laško: Ferlin, Panjtar, Vujović 4 (2), Jurečič 5, Malus, Razgor 1, Ovniček 4, Marguč 3, Grošelj, Nenadić 2 (1), Accambray 2, Kodrin 8, Horžen 6, Anič 1, Bećiri.
* Sedemmetrovke: Trimo 7 (7), Celje Pivovarna Laško 4 (3).
* Izključitve: Trimo 2, Celje Pivovarna Laško 10 minut.

Derbi kroga med drugo- in tretjeuvrščeno ekipo je minil v prevladi Celjanov. Ti so tudi s pomočjo nove okrepitve, 30-letnega levega zunanjega igralca, Francoza Williama Accambrayja, prišli do pete zmage, s katero so se povzpeli na drugo mesto in prehiteli današnjega tekmeca.

Celjani so tekmo z Dolenjci imeli pod nadzorom od začetka. Niti enkrat na tekmi niso zaostajali in že v prvem polčasu prišli do lepe prednosti. V 25. minuti so po golu Jana Jurečiča vodili že z 20:11.

Tudi v drugem polčasu so bili Celjani ves čas v ospredju, v 53. minuti so sicer domači prišli na 31:34 po golu Vladimirja Bojanića, v 60. je Tevž Grandovec še zmanjšal zaostanek 33:35, ampak bližje niso mogli.

Pri domačih je bil s šestimi zadetki najboljši Klemen Sašek, pri gostih pa Tilen Kodrin z osmimi.

Trebanjci bodo v 7. krogu prihodnjo sredo gostovali v Mariboru, Celjani pa bodo tri dni pozneje gostili Hrastničane.

Značke: rokomet, dp