Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 13.02.2018 22:59:16

Celjani poraženi v Skopju

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 14. krogu lige Seha v Skopju izgubili proti Vardarju s 27:35 (10:20).

Celjani so v Skopju doživeli poraz proti vodilni ekipi lige, ki je v 14 krogih zbrala kar 13 zmag in le en neodločen izid. Makedonci so bili celo tekmo boljši tekmec in praktično že v prvem polčasu odločili zmagovalca. Celjani so zdaj pri osmih zmagah, dveh neodločenih izidih in štirih porazih ter na četrtem mestu.

Celjski rokometaši so korak z domačini držali le do desete minute, ko so zaostajali s 3:4. Potem pa so gostitelji naredili delni izid 7:1 in pobegnili na 10:4. Zatem je voda tekla le še na Vardarjev mlin, ki je v prvem delu vodil tudi za 11 zadetkov (20:9). Drugi polčas je bil zgolj formalnost, saj so skopski igralci brez težav nadzorovali potek tekme in držali Celjane na varni razdalji.

Pri evropskem prvaku sta bila najboljša Timur Dibirov s sedmimi in Martin Popovski s šestimi goli, pri Celju pa je z 11 goli izstopal Borut Mačkovšek.

Celjani bodo v 15. krogu 28. februarja gostili Dinamo Pančevo.

Vardar - Celje Pivovarna Laško 35:27 (20:10)
* Dvorana Jane Sandanski, gledalcev 500, sodnika: Pavičević, Ražnatović (oba Srbija).
* Vardar: Šterbik, Stoilov, Popovski 6, Kristopans 3, Milić 1, Ferreira 2, Maqueda 3, Gjorgjeski, Abutović, Canellas 3 (1), Cindrić 2, Dibirov 7 (3), Šiškarev 2, Borozan, Vojvodić 2, Marsenić 4.
* Celje Pivovarna Laško: Slišković, Lesjak, Vujović, Jurečič 2, Malus, Suholežnik 2, Marguč, Grošelj 3, Panjtar, Kodrin 2, Makuc, Anić 2, Dujšebajev 3, Mačkovšek 11, Mlakar 2, Bečiri.
* Sedemmetrovke: Vardar 6 (4), Celje Pivovarna Laško 3 (0).
* Izključitve: Vardar 8, Celje Pivovarna Laško 10 minut.
* Rdeči karton: Ferreira (48.).