Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 04.11.2017 08:02:39

Krimovke danes za drugi del lige prvakinj

Rokometašice Krima Mercatorja bodo danes ob 15. uri na Kodeljevem igrale tekmo 4. kroga lige prvakinj. V skupini A bodo gostile poljsko Vistal Gdynio, ki so jo pred dobrim tednom v gosteh ugnale kar z 29:19. Nova zmaga bi jim že zagotovila nastop v drugem delu lige prvakinj.

Čeprav so izbranke Uroša Bregarja na Poljskem z dobro igro v drugem polčasu brez težav strle odpor poljske ekipe, pa Krimov trener poudarja, da bo treba tudi danes igrati na polno. Ta ima zavoljo poškodb kar nekaj preglavic s sestavljanjem ekipe. Po poškodbi še ni povsem nared novopečena slovenska državljanka Elizabeth Omoregie, ki bo sicer dobila nekaj minut igre, prav tako ima nekaj težav Lamprini Tsakalou, zagotovo pa ne bo poškodovane vratarke Amre Pandžić in dlje odsotne Tamare Mavsar.

Bo pa igrala kapetanka Miša Marinček. "Veseli me, da smo prvi del naloge s Poljakinjami opravile z odliko. Vesela sem teh dveh točk, a je to že pozabljeno. Gremo v drugo tekmo z 0:0, ampak hočemo osvojiti še dve točki doma in s tem potrditi zanesljiv prehod v drugi del lige prvakinj," meni prva Krimova vratarka.

Po treh krogih imajo CSM Bukarešta, Nykoebing in Krim po štiri točke, Gdynia je še brez točk.

Tekmo bosta sodili Švedinji Maria in Safia Bennani.