masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

0 18.11.2019 10:47:45

Gol, gol, gol! EPSKI PODVIG mladega Štajerca! Ko se mu je 'ZMEŠALO', je v 21 minutah zabil kar ...

Instagram
Strelske vaje Aluminija in izjemen podvig nadarjenega najstnika.

Konec tedna sta se v slovenski mladinski ligi pomerila Aluminij in Radomlje, pred 50 gledalci so gostitelji slavili kar s 7:1. Rezultat po prvem polčasu je bil le 2:1 za Aluminij, še po uri igre je bil rezultat "le" 3:1. Nato pa je sledilo, nato pa se je zgodila strelska simultanka, kakršnih ne vidimo veliko. V zgolj 21 minutah je Aluminij zabil kar štiri gole, pod vse pa se je podpisal – isti nogometaš!

Strelski podvig z veliko začetnico je uspel Davidu Flakusu Bosilju, ki je gole zabijal takole: v 69. minuti, 70., 87. in 90. minuti. Gre za 17-letnega nogometaša, ki je kljub mladosti že odigral tudi sedem tekem v Prvi ligi Telekom Slovenije, v kateri je za dokazovanje dobil 50 minut.