Afera sodna stavba: policija sumi, da je bil posel...

Ukradeni otroci: je varnostnik Staneta Dolanca za ...

MasterChef: Jureta šokirali oboževalci

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

0 24.05.2024 08:40:20

Oglasil se je največji Dončićev kritik! Kar je povedal o Lukovi predstavi na prvi tekmi, je šokiralo vse (video)

Po zmagi na prvi tekmi finala zahoda med Dallasom in Minnesoto se je oglasil tudi največji kritik Luke Dončića.

Že res, da je Luka Dončić eden od najbolj priljubljenih košarkarjev v ligi NBA, ima pa tudi zelo velikega, glasnega in vplivnega kritika. To je seveda Skip Bayless, ki zelo pogosto udrih po Dončiću, njegovih predstavah, njegovi fizični pripravljenosti, po njegovi obrambi in še kaj bi se našlo v vseh teh letih.

Oglasil se je tudi po zmagi Dallasa na prvi tekmi finala zahoda, ko so Teksašani ugnali Minnesoto s 108:105 in v seriji povedli z 1:0. Bayless pa je s svojimi izjavami o Dončiću šokiral vse. Ne boste verjeli, namenil mu je pohvalo, njegovo odlično zadnjo četrtino je primerjal s tistimi, ki jih je v svoji karieri odigral Michael Jordan. "Imel sem veliko trenutkov, ko v zadnjih treh, štirih letih nisem bil njegov največji oboževalec. Eno stvar ima res skupnega z Michaelom Jordanom ... Luka ima zgodovino z odličnimi zadnjimi četrtinami na gostovanjih. Obožuje 'sovražna' okolja. Živi za njih. Poglejte, kaj je naredil Oklahomi, tudi Clippersom v Los Angelesu. Mora slišati s*anje, ki ga navijači nasprotnikov kričijo in on jim odgovori tako, da tekmeca uniči v zadnji četrtini," je slikovito opisal Bayless, ki je bil navdušen nad Dončićevim odgovorom po tem, ko je Minnesota v zadnji četrtini najprej poskrbela za niz 13:1, nato pa ... "Nato je prišel Luka," je še pohvalil Dončićev dežurni kritik.

Značke: luka-dončić, dallas