Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

2 11.12.2023 11:01:34

Nekdanji član Olimpije kot rešitelj avstrijskega kluba? Glejte, kaj je uspelo mlademu slovenskemu napadalcu

Nekdanji član Olimpije je zablestel v avstrijskem prvenstvu.

Eden od tistih slovenskih legionarjev, ki so minuli konec tedna opozorili nase, je nedvomno Nik Prelec, ki kot posojen nogometaš Cagliarija igra za avstrijski Tirol. Član tega kluba je bil že pred podpisom za italijanski klub

Nogometaši Tirola so se v 17. krogu avstrijskega prvenstva veselili pomembne zmage v boju za obstanek. Po zgodnjem zaostanku so v gosteh z 2:1 ugnali BW Linz, končni izid pa je v tretji minuti nadaljevanja dosegel Nik Prelec, ki je bil na igrišču do izdihljajev dvoboja. Sandi Ogrinec je za zmagovalce igral v prvem polčasu.

Prelec se je po tem dosežku znašel tudi v idealni enajsterici 17. kroga avstrijskega prvenstva, kar je za nekdanjega nogometaša Olimpije prav gotovo veliko priznanje in motivacija za naprej. Med najboljših 11 tega kroga se je znašel tudi Jon Gorenc Stanković.

Značke: nik-prelec, tirol