Dončić, Golob in starleta: popisujemo ozadje ...

Jezni slovenski navijač se je po prejetem zadetku...

Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

Vse je bilo v njegovih rokah ... Tudi ona

Celje Ekipa24.si

Razkrivamo: Naslednja okrepitev Celjanov je tukaj!...

0 11.12.2023 08:24:00

Olimpija pokazala zobe! Zadetki padali kot za stavo, po manj kot uri zmaji vodili s 4:0! (video)

Olimpija si je z zmago v Kopru zagotovila drugo mesto po jesenskem delu sezone.

Zimski del Prve lige Telemach se počasi približuje h koncu, na vrhu bodo prezimili Celjani, drugo mesto pa si je z zmago v Kopru zagotovila Olimpija. Zmaji so zanesljivo prišli do treh točk, s katerimi so se navijačem odkupili za domači spodrsljaj proti Bravu v prejšnjem krogu.

Če je imela Olimpija v zadnjih tekmah nekaj težav z učinkovitostjo, je bilo tokrat ravno nasprotno. Izkoristila je namreč večino svojih priložnosti, tri že v prvem polčasu, ko je opravila večino dela. Prvo ime tekme je bil Raul Alexander Florucz, ki je dosegel dva gola, pri drugem golu pa je bil podajalec. Olimpija je v 53. minuti vodila že s 4:0, Koper pa je zaostanek znižal z dvema enajstmetrovkama.

Značke: olimpija, koper