Nenavadna svetloba nad južno Italijo

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

0 10.12.2023 21:07:37

Tragedija v la ligi: Vratar je klical na pomoč, toda na žalost je bilo prepozno ...

Na tekmi med Granado in Athleticom iz Bilbaa se je zgodila velika tragedija.

Obračun med Granado in Athleticom iz Bilbaa je bil pri izidu 1:0 za Athletic (zadel je Inaki Williams) prekinjen zaradi žalostnega dogodka. V 18. minuti je vratar gostov, Unai Simon, gestikuliral glavnemu delivcu pravice, da naj zaustavi igro, ker se nekaj dogaja na tribunah, kar je sodnik tudi storil. Eden od gledalcev je namreč doživel srčni zastoj in čeprav sta obe zdravniški službi hitro pohiteli v pomoč, ob tem pa sta nesrečnežu pomagala tudi dva navijača, po poklicu zdravnika, se je zgodilo tisto najhujše. Navijač je namreč umrl.

Tekma se je sicer nadaljevala, toda v 38. minuti jo je sodnik tudi dokončno prekinil in poslal obe ekipi v garderobo. Pri odhodu v garderobo so domači navijači namenili velik aplavz gostujočemu vratarju Unaiju Simonu za njegovo posredovanje.