05.02.2022 09:22:14

Andraž ŠPORAR boljši kot Cristiano??! Da, samo poglejte, KAJ je SLOVECU uspelo sinoči! (foto, video)

Kakšna drama s srečnim koncem za Slovenca.

Na uvodni tekmi 4. kroga Pokala FA je Manchester United izgubil proti drugoligašu Middlesbroughu, kjer igra Andraž Šporar, z 8:9 po streljanju enajstmetrovk.

Tekma se je po 90 in 120 minutah končala z remijem (1:1). Andraž Šporar je igral v rednem delu.

Nekdanji napadalec Olimpije je tokrat zaigral na Old Trafford, kjer se je zbralo 71.871 gledalcev.

United je imel sicer veliko premoč, a pred golom rdeči vragi niso bili iznajdljivi, kar pa so v svoj prid obrnili Šporar in soigralci.
V 20. minuti je Cristiano Ronaldo, ki prav danes praznuje 37. rojstni dan, celo zapravil najstrožjo kazen, te pa so na koncu tudi odločale o zmagovalcu.

Tragičen junak je postal 19-letni Anthony Elanga, ki je žogo z bele točke poslal daleč čez vrata.