49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

ba
ba
4 09.08.2019 21:47:20

MILIJONE EVROV vreden slovenski najstnik nabira minute v ZAHTEVNI KONKURENCI, a popolnega zadovoljstva še ni

Jurij Kodrun
Čudežni dežek dobiva pridobiva prepotrebne izkušnje.

Avstrijski drugoligaši so odigrali tretji prvenstveni krog, v katerem je Lafnitz na svojem stadionu z 2:0 ugnal Liefering, ki je sicer druga ekipa izjemnega Salzburga. In član le-te je tudi slovenski čudežni deček Benjamin Šeško, za katerega je serijski prvak pri severnih sosedih Domžalčanom odštel kar 2,5 milijona evrov.

Najprej se je sicer zdelo, da se bo 192 cm visoki napadalec dokazoval v mladinski zasedbi, toda strokovnjaki v Salzburgu so se odločili, da ga takoj pošljejo v ogenj v članski konkurenci. Kljub temu, da je star šele 16 let …

In slovenski up je v petkovem večeru dočakal še drugi nastop, trener Bo Svensson ga je v igro poslal 65. minuti. Vsaka priložnost je za dragulja s sončne strani Alp kakopak izjemno dragocena, toda popolnega zadovoljstva vendarle še ni, saj Liefering še ni okusil slasti zmage, z dvema porazoma in remijem je na 14. mestu na lestvici.