28.11.2017 08:07:17

POTREBOVALI SO SLOVENCA! Benevento se je dobro upiral Atalanti, a vnovič padel. Toda šele ko je v igro prišel Josip Iličić (video)

V ponedeljek sta se pomerila Atalanta in Benevento.

Štirinajst tekem, štirinajst porazov. In rekord vseh rekordov. Benevento je še naprej povsem na dnu, zdaj mu je naslednji udarec po vrsti zadala Atalanta. Toda pravzaprav že odpisani klub se je tekmecu iz Bergama dobro upiral. Kaj dobro, celo odlično. Na koncu so domači namreč slavili le z 1:0, edini gol pa so dosegli šele, ko je v igro s klopi prišel Josip Iličić. Reprezentant Slovenije je imel v preteklih dneh nekaj težav z mišicami, zato se je znašel na klopi. A ko je postalo jasno, da ima Atalanta težave, ga je trener vendarle poslal v ogenj. To se je zgodilo v 52. minuti, v 75. minuti je prav po podaji Iličića v polno meril Bryan Cristante.

Za Iličića je bila to četrta podaja v sezoni, hkrati se je na petnajstih tekmah štirikrat vpisal tudi med strelce. Učinkovito, ni kaj! Dodajmo, da Jasmin Kurtić tokrat ni igral.