05.03.2016 10:05:35

Iličić zadel ob polomu, kaj mu je prišepnil Sousa? (video)

Roma je bila s kar 4:1 boljša od Fiorentine.

Uvodna tekma 28. kroga serie A je hkrati postregla z derbijem oziroma z neposrednim obračunom za tretje mesto na lestvici. Na Olimpicu sta se v petkovem večeru udarila Roma in Fiorentina, prepričljivo boljši so bili gostitelji in slavili s 4:1 (3:1). Edini gol za zasedbo iz Firenc je v izdihljajih prvega polčasa dosegel Josip Iličić, ki je uspešno izvedel najstrožjo kazen za znižanje prednosti sinov volkulje na 3:1, za Romo so zadeli Salah, ki je bil uspešen dvakrat (25, 58), El Shaarawy (22) in Perotti (38).

Slovenski reprezentant je bil na igrišču do 67. minute, zanimivo pa je, da mu je ob menjavi trener Paulo Sousa nekaj prišepnil oziroma povedal. Mu je razkril, zakaj ga je poklical z igrišča? V vsakem primeru je Jojo pojasnilo portugalskega strokovnjaka sprejel z razumevanjem.