db
21.12.2015 08:43:50

Handanović znova zablestel, a z napako (video)

Ljubljančan je na tekmi proti Laziu ubranil še eno enajstmetrovko.

Inter je v nedeljo zvečer na San Siru gostil Lazio in s porazom (1:2) zasledovalcem ponudil priložnost, da se mu približajo na vrhu lestvice.

Oba zadetka za Rimljane je zabil Antonio Candreva. Prvega že v peti minuti po uigrani akciji iz prekinitve, ko je izkoristil zakrit pogled Samirja Handanovića.

Po izenačenju Maura Icardija v 61. minuti je kazalo na delitev točk, toda v 87. minuti je Felipe Melo nespametno posredoval v kazenskem prostoru in zakrivil enajstmetrovko.

K žogi je pristopil Candreva, Handanović pa je s parado v svojo desno odlično ustavil žogo, a jo na žalost navijačev Interja odbil točno na noge strelca, ki jo je pospravil v mrežo.

Handanović je ubranil že 34. enajstmetrovko v svoji karieri (prvo v tej sezoni). Že večkrat je pokazal, da je pravi mojster v tem elementu. Nazadnje je strel z bele točke ubranil aprila, ko je ukanil Luco Tonija.