liz
16.08.2015 12:11:45

Živec "potopil" Legio (video)

piast-gliwice.eu

V petem krogu poljskega prvenstva so Piast Gliwice na svojem igrišču premagale aktualnega podprvaka Legio.

Domačini so slavili z 2:1, pomembno vlogo pri zmagi pa je odigral Saša Aleksander Živec. Nekdanji član Primorja, Domžal in Gorice je bil na igrišču vseh devetdeset minut, pet minut pred zadnjim sodnikovim žvižgom pa je dosegel zadetek, s katerim je postavil končni rezultat.

Živec, ki se je tako podpisal pod svoj drugi zadetek v sezoni, se je odlično znašel v kazenskem prostoru, ko je po predložku z desne strani znal izkoristiti napako gostujočega branilca Lukasza Broza in žogo za njegovim hrbtom poslal v mrežo.

Uroš Korun je za zmagovalce igral zadnjih deset minut, Piast Gliwice pa so se s četrto zmago v sezoni povzpele na vrh prvenstvene lestvice.