Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

matej mohoric 24 mm Ekipa24.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

0 13.09.2023 08:58:56

Slovenski selektor v središču odmevnega incidenta: tekma je bila prekinjena za eno uro, ker ... (video)

Primož Gliha in Kosovo v središču pozornosti nogometne javnosti.

Na kvalifikacijskih tekmah za evropsko prvenstvo je bilo v torek zelo pestro. V središču pozornosti se je znašel tudi slovenski selektor na klopi reprezentance Kosova Primož Gliha, ki je gostoval pri Romuniji. V Bukarešti se je tekma med Romunijo in Kosovom zavlekla, potem ko je v 16. minuti prišlo do incidenta. Dvoboj so namreč za slabo uro prekinili zaradi diskriminatornih vzklikov in transparentov domačih navijačev, uperjenim proti gostom, ki tekme niso želeli nadaljevati. Kasneje so na igrišču odjeknile še dimne bombe.

Dvoboj se je nato le nadaljeval in končal z 2:0 za domačine, ki so zdaj pri 12 točkah. Premoč z igralcem več sta v drugem polčasu kronala Nicolae Stanciu v 83. minuti in Valentin Mihalia deset minut kasneje, prvi je pred tem v 59. minuti zastreljal še enajstmetrovko.

Značke: kosovo, gliha