13.11.2015 21:04:25

Drugi poraz Dobovca v Madridu

dp

Slovenski predstavniki v ligi prvakov v dvoranskem nogometu, igralci Dobovca Pivovarne Kozel, so izgubili tudi drugo tekmo turnirja skupine A v Madridu.

Po domačem Interju jih je v Madridu tokrat premagal še beloruski Lidselmaš, izid je bil 7:2 (0:2).

Slovenskemu prvaki je po prvem polčasu kazalo odlično, saj je z goloma Aleša Vrabla (9.) in Uroša Krofliča (12.) vodil z 2:0. A v drugem polčasu, ki se je začel z avtogolom Krofliča (21.), so v 16 minutah dobili sedem golov in na koncu morali čestitati tekmecem, za katere so gole dosegli Dimitrij Gončarov (23.), Mihail Goroško (24.), Dimitro Ivanov (25., 36.), Andrej Golovnjov (33.) in Artem Ros (36.).

Da so Belorusi zmagali zasluženo, kaže tudi statistika. V strelih je bil 52:28, v strelih v okvir vrat pa 20:7 v njihovo korist.

Slovenci se bodo v nedeljo pomerili še s francosko ekipo Kremlin Bicetre.