Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

0 29.11.2020 14:32:41

Bolj BIZARNEGA avtogola v Sloveniji pa še ne! Reprezentant po obranjenem PENALU zatresel lastno mrežo (video)

Jurij Kodrun
Ta konec tedna so na sporedu dvoboji 14. kroga slovenskega prvenstva.

Prvi današnji obračun se igra v Šiški, kjer Bravo gosti Celjane. Po prvih 45 minutah sta se tekmeca na odmor podala z rezultatom 1:1, zanimivo pa je, da je oba zadetka dosegel Bravo.

Povedli so gostje, ki so imeli v 29. minuti na voljo enajstmetrovko. Slednjo je izvajal Filip Dangubić, a je Igor Vekić njegov strel obranil. Do odbite žoge je prvi pritekel domači branilec David Brekalo, ki pa je posredoval tako nerodno, da je okroglo usnje zabil kar v lastno mrežo. Zadetka, ki ga je dosegel mladi reprezentant, se ne bi sramovali niti najboljši napadalci na svetu, a na njegovo žalost je z njim prinesel prednost gostom.

Brekalo si je v 41. minuti vendarle lahko malo oddahnil, saj je Luka Žinko izkoristil enajstmetrovko za Bravo in rezultat izenačil ...

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: brekalo, bravo