Razkrivamo: take so dimenzije luksuzne vile Klemna...

Skrito v raju: Ali Julija nosi lasuljo?

luka doncic dallas oklahoma pm Ekipa24.si

'Pretepeni' Dončić po težko prigarani zmagi ...

0 26.01.2020 11:30:50

Hadžićev GLAVOBOL! Poraz ni bil edina SLABA NOVICA, tekma z Rijeko terjala VISOK DAVEK, saj...

Jurij Kodrun
Olimpija se je domov vrnila s kar nekaj poškodovanimi nogometaši.

Olimpija je v soboto gostovala na Rujevici, kjer je Rijeka gostila generalko pred začetkom drugega dela sezone v hrvaški ligi. Domači so slavili, in sicer s 4:2, čeprav je Olimpija predvsem v prvem polčasu pustila več kot soliden vtis. Uvodnih 45 minut se je končalo z 1:1, zmaji pa so bili boljši in so imeli neprimerno več priložnosti. Eno je zapravil Timi Max Elšnik, ki ni zadel, čeprav je bil sam pred vratarjem Rijeke. Malce zatem je postal še slabše volje, saj je začutil bolečino v stegenski mišici, zaradi česar ga je moral trener Safet Hadžić zamenjati že po slabe pol ure igre. Ko ima hudič mlade, jih ima veliko, in to se je uresničilo tudi na tokratni tekmi. Po Elšniku je moral nato ob polčasu zaradi poškodbe iz igre še Mario Jurčević, že med ogrevanjem je odpadel še Endri Cekici, ki bi tekmo sicer moral začeti v udarni postavi.

"Timi Max Elšnik bo počival približno dva tedna, če bo pregled pokazal, da si je strgal mišico. Mario Jurčević ima načeto prepono, Endri Cekici pa je začutil bolečine v stegenski mišici, zato smo mu raje namenili počitek," je pojsnil Hadžić. Najhuje jo je torej očitno odnesel novinec Elšnik. Če bo res počival dva tedna, bo izpustil ključni del priprav v Turčiji, kamor Olimpija odhaja v četrtek. Pa že tako ali tako je bil brez kluba kar pol leta... Obeti pred spomladanskim delom sezone torej zanj niso ravno najboljši.