25-letnica v razmerju z dvema moškima: "Ne varam,...

Skrivnost elitne vile za pol milijona: kako sta si...

Je pokojni Kingston vedel, kaj je narobe s Kate?

Kaaaaaj?! Dončić se je držal za glavo in smejal...

2 18.07.2019 22:30:08

Kako so NOR PREOBRAT v Rigi videli v taboru Olimpije? Hadžić in oba JUNAKA razkrili razlog za USPEH: Takole je ...

Nogometaši Olimpije so si z zmago z 2:0 na povratni tekmi prvega kroga kvalifikacij za ligo Europa proti Rigasu priigrali še vsaj dve evropski tekmi.

Trener zmajev Safet Hadžić je sanjskem preobratu na klubski spletni strani dejal, da so v ekipi ves čas verjeli v svojo kakovost: »Vedeli smo, da bo težka tekma, da bo šlo zaradi vremena in stanja igrišča za mrtvo tekmo, ampak verjeli smo v svojo kakovost, vedeli smo, da smo boljši, in na koncu tudi zasluženo zmagali.« Eden od junakov je bil Endri Cekici, ki je goste popeljal v vodstvo tik pred polčasom. »Na prvi medsebojni tekmi preprosto nismo imeli sreče. A pomembno je bilo to, da smo do konca verjeli v uspeh, danes smo igrali kot ekipa in dosegli cilj,« je dejal sijajni vezist, drugi junak Luka Menalo, strelec odločilnega gola v sodnikovem podaljšku drugega polčasa, pa je dodal: »Odločilni gol za napredovanje je v 92. minuti dosegel Luka Menalo: »Danes se nam je povrnil ves trud, ki smo ga vložili v ti tekmi. Vsak igralec je dal od sebe maksimum in za to jim vsem čestitam.«