Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 04.11.2018 14:19:40

SPET NEVERJETNI DA SILVA! In spet njegov GOOOOOOL, ki podira rekorde na spletu (VIDEO)

Martin Metelko
To je bil derbi dna lestvice v 15. krogu PLTS. Pravzaprav je bil to dvoboj z veliko začetnico, v obe mreži se je namreč skotalilo kar sedem žog.

Gledalci na kranjskem stadionu so brez dvoma uživali, rezultat 4:3 na nogometnih igriščih pač ni ravno običajen. V obračunu ekip iz dna lestvice so že po 11 minutah z 2:0 vodili gostje iz Krškega, po 22 minutah je bil izid že izenačen (2:2). Drugi polčas se je začel s tretjim zadetkom domačinov, ki so tako povsem spreobrnili potek srečanja. Enajst minut pozneje so Krčani izenačili na 3:3. In ko je že kazalo, da si bosta ekipi razdelili izkupiček, kar bi bilo nemara tudi najbolj pravično, je v sodnikovem podaljšku poln izkupiček Triglavu zagotovil Egzon Kryeziu.

Najlepši trenutek tekme je bil brez dvoma drugi zadetek gostov - Francoz Marco Da Silva je po žogi silovito udaril iz leve strani, ta pa je blizu stičišča prečke in vratnice zadela slednjo in zletela v mrežo. Zdaj nekdanji član Valenciennesa postaja že pravi strokovnjak za vrhunske zadetke, ki jim marsikdo – bogsigavedi zakaj – pravi evrogol.

Spodaj vam ponujamo zadetek Da Silve in odločilnega Kryeziuja za zmago Triglava s 4:3.

Triglav Kranj - Krško 4:3 (2:2)
* Športni center, sodniki: Vinčić, Kordež in Perger (vsi Maribor).
* Strelci: 0:1 Volaš (8.), 0:2 Da Silva (11.), 1:2 Žurga (18.), 2:2 E. Kryeziu (22.), 3:2 Žurga (48.), 3:3 Perić (57.), 4:3 E. Kryeziu (90.).
* Triglav: Čadež, Mlakar, Šalja, D. Kryeziu, Elsner, Bojić (od 75. Udovič), E. Kryeziu, Tijanić, Gajić, Žurga (od 90. Jurić), Majcen.
* Krško: Zalokar, Štefulj, Ejup, Brekalo, Kulinitš, Srečković, Da Silva, Volarič (od 82. Ogrinec), Perić, Vukušić, Volaš.
* Rumeni kartoni: Perić, Da Silva, Volarič, Kulinitš, Brekalo.