05.06.2018 10:18:05

Zgodilo se je v Sloveniji. Slavili so NASLOV PRVAKA, nato pa jo je ZASNUBIL in rekla je … (foto)

sobotainfo.com

Dogajanje po tekmi je osupnilo gledalce ob igrišču.

Ob koncu tedna so bile na sporedu tekme zadnjega kroga v prvi članski ligi MNZ Murska Sobota. V središču pozornosti je bil sosedski derbi v Križevcih na Goričkem, kjer so gostitelji pred 300 gledalci s 3:0 premagali Hodoš in tako na najlepši možni način proslavili naslov prvaka, ki so si ga zagotovili že pred zadnjimi 90 minutami.

Križevčanom je pokal za najboljšo ekipo predal podpredsednik NZS in prvi mož MNZ Murska Sobota Danilo Kacijan, nakar je sledilo veliko slavje, ki je postreglo tudi z dogodkom, ki je osupnil vse prisotne na stadionu. Pozitivno osupnil. Domači igralci so namreč medse povabili mladenko, ki jo je čakalo prav posebno presenečenje. Denis Karoli, ki je v končnici prvega polčasa zadel za 2:0, je ob svojih soigralcih pristal na kolenih in zasnubil svoje dekle, ki so jo v trenutku oblile solze sreče. Sanja je kakopak rekla DA, rajanje je dobilo novo razsežnost ...