Kakšno presenečenje! Znani so jo podprli, pa ...

slovenija navijaci nogomet 224 pm Ekipa24.si

Kakšni prizori iz Münchna!! Slovenski navijači ...

3 15.12.2021 12:40:36

Kaj pa POČNE?! Lewandowski ŠOKIRAL svet, z reakcijo po obeh zadetkih pa POVZROČA SKRBI! (video)

Robert Lewandowski še zmeraj ni prebolel 'poraza' v glasovanju za zlato žogo.

Nogometaši v Nemčiji imajo ta teden dvojni prvenstveni spored, med tednom igrajo tekme 16. kroga, konec tedna pa še 17. V torek je bil prvi na sceni prvak Bayern, ki je prepričljivo s 5:0 v gosteh premagal Stuttgart in potrdil naslov jesenskega prvaka.

Da bodo Bavarci prvaki prvega dela sezone, je bilo pravzaprav jasno že po zmagi nad Mainzem, za dokončno potrditev so potrebovali le točko na današnjem dvoboju. Ta je bil v prvem delu še enakovreden, a ko so gostje pred koncem le strli trdoživo obrambo Stuttgarta, je bavarski stroj za gole stekel. Izkazala sta se Serge Gnabry s hat-trickom v 40., 53. in 74. minuti, še dva gola pa je dodal Robert Lewandowski v 69. in 72. minuti.

Poljak je s svojo reakcijo po obeh zadetkih dvignil ogromno prahu, veselil se ni namreč niti enega gola. Kaj se dogaja? Lewandowski očitno še zmeraj ni prebolel poraza v boju za najboljšega nogometaša leta, mnoge pa skrbi, da bi bile posledice lahko še hujše. Pred kratkim je že razkril, da je bil v dneh po podelitvi zlate žoge depresiven, kot kaže, pa njegovo psihično stanje še zmeraj ni takšno, kakršno bi morali biti.

Značke: lewandowski, bayern