Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

1 21.03.2021 20:55:58

Jan Oblak znova ZABLESTEL! Je bila to morda obramba za NASLOV PRVAKA? (video)

Slovenski reprezentant obranil 11-metrovko v 87. minuti za zmago Atletica z 1:0

Slovenski čuvaj mreže Jan Oblak je bil glavni junak zmage madridskega Atletica v 28. krogu španskega prvenstva. V 87. minuti je pri vodstvu svoje ekipe z 1:0 obranil najstrožjo kazen nogometašu Alavesa Joseluju.

Atletico Madrid je tako prišel do 20. zmage v la ligi in naredil nov pomemben korak proti naslovu prvaka, morda bo naposled ravno obramba našega zvezdnika odločilna. Edini zadetek na stadionu Wanda Metropolitano je dosegel Luis Suarez v 54. minuti, to je bil njegov 19. zadetek v sezoni. Gostom je priložnost za izenačenje ponudil branilec Atletica Stefan Savić, ki je v 83. minuti brez potrebe s komolcem udaril napadalca Alavesa in sodnik je po posredovanju VAR-a dosodil najstrožjo kazen.

Značke: nogomet, španija