Janša dobil krila: je to začetek konca Roberta ...

slovenija, danska, evropsko-prvenstvo Ekipa24.si

Kakšen drugi polčas! Po zaostanku z 0:1 so se ...

Videti je, kot bi speča deklica odpirala oči Odkrito.si

ilicic kurtic Ekipa24.si

Danci so znoreli! Pogačar Sloveniji na velikem ...

0 27.12.2020 13:12:11

Televizijski KOMENTATOR takole šokiral z besedami o lepi Kariusovi izbranki: Tudi jaz bi sedel na klopi, če ...

Televizijski komentator zaradi opazke na račun izbranke nemškega vratarja suspendiran.

Nemški športni televizijski komentator Jörg Dahlmann je zakuhal škandal, ki ga bo verjetno obžaloval še lep čas. Na športni televiziji Sky Sports je bil zadolžen za komentiranje pokalne tekme med Union Berlinom in drugoligašem Paderbornom (2:3), po petih dneh pa je zaradi neprimernih besed sredi prenosa dočakal kazen.

Dahlmanna je zmotila nova skromna predstava Lorisa Kariusa, ki je samo v prvih 36 minutah tekme prejel tri zadetke, v enem trenutku pa se je dotaknil celo nič krive izbranke nemškega vratarja. Sophia Thomalla je znana nemška igralka in televizijska voditeljica, televizijski komentator pa je dejal: "V Berlinu večinoma sedi na klopi. Ima srečo, da se lahko doma crklja s svojo Sophio. Ampak tudi jaz bi sedel na klopi, če bi se pred spanjem lahko objemal s Sophio," je v prenosu dejal Dahlmann nekaj minut pred koncem tekme.

Karius je sicer po dolgem času dobil priložnost za igro, član Liverpoola, ki ima pri Unionu status posojenega igralca, pa je med vratnici stopil prvič po prijateljski tekmi pred začetkom sezone.