Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

5 29.11.2020 17:24:52

KAAAJ?! Noro – je Messi za MARADONO hotel DATI GOL Z ROKO?! Glejte, kaj je naredil potem! (foto)

Lionel Messi in edinstveni poklon Diegu Maradoni.

Bila je 29. minuta, ko je Barcelona proti Osasuni (na koncu je slavila s 4:0) prišla do vodstva z 1:0. Prvi zadetek na tekmi je dosegel Martin Braithwaite, posnetki pa so pokazali neverjeten prispevek Lionela Messija.

594-12-13-messi-roka

Kot lahko vidite na fotografiji, je, preden je žoga odšla v gol, skočil proti njej in jo hotel z roko poriniti v mrežo. Mnogi so prepričani, da to ni naključje in da se je želel na tak način ultimativno pokloniti umrlemu Diegu Maradoni. Ki je, seveda, na podoben način z roko gol dosegel na četrtfinalni tekmi svetovnega prvenstva proti Angliji leta 1986. Kot lahko na legendarni fotografiji vidite spodaj.

594-12-13-maradona-roka

No, ko si je Messi premislil, ker bi Barca ostala brez gola in ker bi dobil rumeni karton, pa je rumeni karton dobil v drugem polčasu, ko je zadel za 4:0. Dosegel je fantastičen zadetek, proslavil pa ga je v Maradonovem dresu ekipe Newell's Old Boys. Gre za ekipo, pri kateri je Messi zrasel pred prihodom v Barcelono in v kateri je v času Messijevega otroštva Maradona po vrnitvi v Argentino odigral eno sezono.