Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 21.09.2020 09:42:05

Reakcija KLOPPA, ki je ZATRESLA OTOK! Varovanci ploskali rdečemu kartonu za tekmeca, kar je sledilo ... (video)

Jürgen Klopp je dokazal, da je pravi gospod.

V nedeljo sta se v derbiju 2. kroga angleške premier lige v Londonu pomerila Chelsea in Liverpool, zmago z 2:0 pa so slavili gostje iz Liverpoola. Aktualni angleški prvaki so dvoboj z dvema zadetkoma odločili na začetku drugega polčasa, precej lažje delo pa so imeli tudi zaradi dejstva, ker so gostitelji ostali brez enega igralca na zelenici.

Ob koncu prvega polčasa si je rdeči karton prislužil danski branilec Andreas Christensen, zanimiva pa je bila reakcija na klopi Liverpoola. Nekateri člani gostujoče zasedbe, ki so dvoboj spremljali s klopi za rezerve, so navdušeno ploskali, v tistem trenutku pa se je na zanimiv način odzval trener Jürgen Klopp. Nemški strateg je bil videti zelo presenečen in dejal: "Resno?! Tega nikoli, ampak res nikoli ne počnemo!"

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: klopp, liverpool